HAKKIMIZDA

Ada Nokta Metal > Hakkımızda
Ada Nokta Metal Bir Aile Firmasıdır...
Müşteri odaklı, kaliteli ve profesyonel işçilik ile tüm ihtiyaçlarınızda ADA NOKTA METAL olarak biz yanınızdayız...

Ada Nokta Metal

Firmamız 2009 yılında kurulmuş olup, üretimde bulunduğu süre boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi her türlü projeye verilen; mühendislik hizmetleri, tasarım, dizayn ve kaynaklı imalat desteğiyle üretim gerçekleştirmektedir.

Kullanmış olduğumuz makine parkuru ve malzeme teminiyle, 3800 m2 kapalı ve 400 m2 açık kullanım alanımız ile çözüm ortağınız olarak her türlü ihtiyaçlarınızda sizlerin hizmetinizdeyiz.

ISO 9001-2008 / TS-EN ISO 3834-2 ve EN 15085-2 kalite sertifikalarıyla müşteri memnuniyetini esas alan ve müşteri ihtiyaçları dahilinde kendini geliştiren ADA NOKTA METAL İŞLEME olarak sizlerle çalışmaktan gurur duyacağız.

Gün geçtikte gelişen değişime ve teknolojiye ayak uydurarak; alüminyum, paslanmaz ve çelik imalat sektörünün öncüsü olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana, yeniliklere ve yaratıcılığa değer vererek, araştırma ve geliştirme çalışmalarımıza süreklilik sağlamayı hedef olarak görmekteyiz. Topluma ve çevreye karşı olan sorumluluklarımızın bilincinde olarak, müşterilerimizin taleplerini bu doğrultuda yönlendirmek en önemli ilkelerimizden biridir.

Tüm üretim ve tasarım işlemlerimizi kaliteden ödün vermeyerek ve takım ruhunu benimseyerek gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz. Sürekli bir gelişim göstererek ilkleri başarmak, bu yolda ki en büyük motivasyon kaynaklarımızın başında gelmektedir. Müşteri odaklı, kaliteli ve profesyonel işçilik ile tüm ihtiyaçlarınızda ADA NOKTA METAL olarak biz yanınızdayız...

MİSYON & VİZYON

Misyonumuz:
• Değişime ve teknolojiye ayak uydurarak, alüminyum ve paslanmaz imalat sektörünün öncüsü olmak.

Vizyonumuz:
• Yeniliklere ve yaratıcılığa değer vererek araştırma ve geliştirmeye süreklilik sağlamak.
• Topluma ve çevreye karşı sorumluluğunu bilerek manevi değerlere saygılı olmak.
• Müşterilerin taleplerini bu doğrultuda yönlendirmek, hizmet ettiği firmaların tercih ettiği ve rakiplerimizin saygı duyduğu bir firma olmak.